Tahmin Edin Almanca Öğrenmek

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.20 TL
  • Boyut 6.6 MB
  • Version 1.1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma DOMOsoft
Çocuğunuzun Almanca bilgisini geliştirmesini ve yeni kelimeler öğrenmesini istiyorsanız bu program tam da size göre.

 Yeni bir dil öğrenmek için bundan iyi bir fırsatınız olmaz... Harika özellikleri ile bu oyun tam da size göre. Çocukların kolay bir şekilde yeni bir dil öğrenmesini isteyen anne ve babalar işte bu tam da sizin aradığınız gibi. Yabancı dil olarak Almancayı seçenlerin en büyük şansı olan bu oyunda çocukların yaş ve gelişim seviyesine uygun olan özellikler öğrenmeyi daha da kolaylaştırmakta. Çocukların yeni kelimeleri öğrenmesi, yeni bir dile adapte olması ve benimsemesi bu oyun ile çok daha kolay olacak.

 Almanca kelimeler, tamlamalar, deyimler ve daha pek çok şey bu oyunda çocuklara hem eğlenceli hem de eksiksiz bir şekilde verilecektir. Çocuklar bu oyun ile Almancayı kolay bir şekilde öğrenme şansına sahip olacaklar. Bu oyunun içinde Almancayı kolaylaştırmak iyice öğrenmek için pek çok özellik yerleştirilmiştir. Çocukların eğlenceli zaman geçireceği bu oyun onların gelişimlerini de büyük oranda destekleyecektir. Her bakımdan yararlı olan bu harika oyunda hem kız hem de erkek çocukları kendi ilgilerini çekecek özelliklerle karşılaşabilecek.

 Her kesime hitap eden bu Almanca öğrenme oyunu sizin de yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Bunun için bu oyuna sahip olmanız gerekmekte. Haydi hemen şimdi siz de bu mükemmel Almanca oyununu indirin ve deneyin. Hiç pişman olmayacaksınız. 

Tahmin Edin Almanca Öğrenmek indir